LIONS Caiova sustine Let's Do It Romania!

Imprimare
User Rating:  / 0
PoorBest 
Publicat în Joi, 26 Septembrie 2013

nov.2013.letsdoitromaniaSambata 05 octombrie 2013 membrii Clubului LIONS Craiova au participat in cadrul Proiectului "Let-’ do it Romania!"   la strangerea gunoaielor din zonele limitrofe ale Craiovei, care datorita vremii neprielnice, la nivelul Craiovei a fost amanat cu o saptamana,.
Astfel, membrii clubului nostru entuziasmati de ideea acestui proiect au participat sambata 05 octombrie 2013 la strangerea gunoaielor din zonele limitrofe ale Craiovei, respectiv zona Ghercesti
Au fost colectati un numar de 80 de saci de gunoiu.

Proiectul Let ‘s do it, Romania! este unul de anvergura la nivel national, iar la nivelul judetului Dolj fiind implicati atat factori ai autoritatilor publice locale, cat si cei mai importanti agenti economici si ONG-uri.

 

Copyright © 2011 LIONS CLUB CRAIOVA - Toate drepturile rezervate
Societatea Libertate, Inteligenta si Omenie pentru o Natiune Sanatoasa - Club

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews